Annan enda toitumise edusammudest pisut märku.

Kui aus olla siis ma ei ole kava 100% järginud. Nagu võite arvata, siis selle süüdlane on suvi ja sellega kaasnevad üritused, mis teevad toitumise üsna keerukaks. Kui aga ei saa süüa päris neid toite, mida peaks, üritan asendada võimalikult tervisliku ja eelistatult toore juur- või puuviljaga.

Muidugi abikaasa on selle üle marurõõmus – kõik, mida mina ära söö neelab tema silmagi pilgutamata alla. Selle kõige tulemusena (ja selle, et üritan kodus ka teistele teha tervislikumat toitu nüüd) on J võtnud alla 5 kg ringi!!! Üks edutegur on tal kindlasti õllest peaaegu loobumine, joob õhtuti vett ja teed ning suudab elada salakavala näksimiseta. No ulme, miks meestel see nii lihtsalt käib?!

 

Toidud

Toidu osas on jätkuvalt minu suured lemmikud kõik värsked toidukorrad – salatid ja smoothied. Ja muidugi plaksutan käsi, kui satub vahepalaks midagi magusamat, no näiteks arbuus või pannkoogid mustsõstramoosiga. Neid tahaks ikka rohkem ja rohkem.

 

Liigutamine

Viimased nädalad üritan võimalikult palju ka liigutada. Võiks muidugi rohkem aga kogu selle tormamise ja ajanappuse juures isegi täitsa hästi. Suvel ehk rohkem vaba aega ka ning seega saab pikemaid jalutuskäike ette võtta.

Mõtlen endamisi, et tahaks vaikselt joogaga tegeleda. Kunagi aastaid tagasi kodus videode ja raamatute järgi tegin, ammu pole aga tegelenud. Hetkel plaaningi kodus mõne päris päris algajatele mõeldud YouTube videode järgi algust teha. Palun jagage kui teil on soovitusi selles osas.

 

Kaal ja mõõdud

Kaal vaikselt langeb, kuigi eelmine nädal ei läinud nii libedalt. Samas ei läinud midagi õnneks ka hullemaks. Tore on see, et mõõdud vähenevad stabiilselt ja näitajad võrreldes 2. nädalaga:

Kaal: -6 kg
Tissid: -1cm
Kõht: – 5cm
Peps: -3cm
Käsi: -1,5
Jalg: -8cm
Säär: -1,5cm

 

FitGuru koduleht >

FitGuru Facebook’i leht >

 

reilika-fitguru-060616

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.