Üles

Möödunud nädala kokkuvõte. Päev 6/365

Päris nädal ei ole veel projekti Aastaga õnnelikuma minani algusest möödas, kuid pühapäev tundub hea päev tegemaks tagasivaadet nädalale. Kiire lühikokkuvõte kuidas on läinud.

Kui sa ei ole minu projektiga veel kursis, saad sellega tutvuda postituses “Projekt: aastaga õnnelikuma minani. Päev 1/365″. Otsustasin alustada projekti, et ühe aastaga oma elu täielikult muuta ja olla õnnelikum.

  • Alustasin igahommikust sellerimahla joomist. Tänaseks olen mahla joonud 7 hommikut. Ei oska küll midagi erilist, mis oleks selle ajaga muutunud, välja tuua. Tundub, et seedimine on pisut parem, aga igal juhul väga suurt erinevust hetkel veel ei tunne. Ma arvan, et nädal on ehk liiga lühikene aeg, et oleks tuntavat mõju.
  • Plaanisin vähendada igapäevast kohvi tarbimist.  Sellega on läinud üsna plaanipäraselt. Viimastel päevadel olen joonud päevas 2 tassi kohvi. Olen püüdnud pigem täiesti tavalist või kookosvett juua. Kookosvesi on mu suur lemmik, kuigi Eestis ei ole hind just kõige rahakotisõbralikum.
  • Riigikontrolli toiduohutuse audit küttis möödunud nädalal kirgi ja ausalt öeldes pani mind uuesti veidi sügavamalt toidu peale mõtlema.
  • Mõtisklesin magamamineku ja liigse ekraanide vaatamise teemadel. Olen täna püüdnud teadlikult võimalikult vähe igasuguseid ekraane kasutada – läpakat, telefoni, telekat. Selle postitusegi jaoks avasin täna arvuti esimest korda ja peale lõpetamist püüan panna kohe ka kinni. Juba praegu tunnengi survet silmades. Kui kelllelgi on olnud sarnast kogemust ja saanud kuidagi lahendatud, andke palun märku!

Nädalavahetusse mahtus veel ka Laagri Kohvikutepäeva ja selle raames Raju Hundi külastus. Raju Hunt ei petnud ootusi – super toit ja super õhkkond! Proovisin seal ära vegeburgeri, chia magustoidu ja koduse limpsi. Kõik kolm viisid keele alla. Kas keegi veel hüppas sealt läbi?

 

Järgmise nädala toimetuste osas olen juba pisut mõtisklenud ja fookuses saavad olema toitumine, liikumine, vaimne tervis ja nahahooldus.

Mõnusat pühapäeva ja kohtume homme!

 

 

Foto: Unsplash / Scott Webb

Kommentaarid puuduvad

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.