Mul tekkis võimalus teha koostööd FitGuruga. FitGuru on sisuliselt personaalne toitumisnõustaja ja kokk. Kõik toidud koostatakse spetsiaalselt vastavalt minu soovidele ning lähtudes just mulle vajalikust päevasest kaloraažist. Ma olen ilmselt pisut keerulisem klient, kuna soovisin rangelt ainult vegan menüüd.Mulle tundub väga lihtne toituda hästi, kui minu eest tehakse valikud sel määral ära, et mul ei ole võimalik libastuda. Sisuliselt ei ole vaja mul endal muud teha kui kõik mulle valmistatud toidud ära süüa ning juua ohtralt vett.
Lõik FitGuru kodulehelt, mis minu meelest kirjeldab nende olemust väga hästi “FitGuru professionaalne tiim on sinu suurim toetusgrupp. Meie toitumisnõustaja teeb sulle personaalse toitumiskava, milles on täpselt välja arvutatud sinu päevane energiavajadus- süsivesikud, valgud ja tasakaalus rasvad. Igal õhtul saabub sulle järgmise päeva maitsev toidupakett, mida on mugav süüa kodus, tööl või külas. Tulemused ei lase enda kaua oodata, sest sa ei pea poes ahvatlustega võitlema ja lisaboonusena võid igapäevase toidutegemise asemel teha midagi hoopis väärtuslikumat!”

Täna on minu esimene päev sellel programmil, pole vist ammu nii tervislikult ja maitsvalt söönud. Mulle meeldib, et toidud ei ole lihtsalt kartul ja porgand kokku visatud, vaid on sellised, mida ise igapäevaselt ei vaarita. Näiteks mõned nopped tänasest valikust: hirsipuder gojimarjade, mustikate ja linaseemnetega; baklažaani-kaalikapajaroog. Pole paha, või mis?
Minu algkaaluks täna hommikul oli 103,8kg, eesmärk on jõuda tagasi vähemalt 58kg-ni. Plaanin hoida teid kursis oma toitumise ja edusammudega.

 

FitGuru koduleht >

FitGuru Facebook’i leht >

 

 

 

2 vastust

 1. Armas Reilika, hoian sulle pöialt! Sinu blogi on visuaalselt hästi ilus ja kõike, millest kirjutad, on äärmiselt hea ja ladus lugeda. Tean küll, et igapäevaelu kõrvalt on keeruline blogimiseks aega leida, aga mulle ikkagi meeldiks hirmsasti, kui postitaksid vähemalt viis korda sagedamini! 😀 Jään suure huvi ja kannatamatusega ootama. : )

  1. Hea, Kristel

   Sul on täiesti õigus, igapäevaseid asjatoimetusi on nii palju, et raske on leida kirjutamiseks aega. Püüan nüüd aga hoolsamini seda teha 🙂
   Suure tänud positiivsete sõnade eest!

   Päikest ja rõõmsat meelt,
   Reilika

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.