Parampapaaa, alustan suure hurraaga oma kehakaalu ja vormis keha eesmärkide täitmist! Seoses sellega plaanin hakata postitama igal nädalavahetusel ülevaadet oma edusammudest. Nii püsib mul endal motivatsioon kõrgel ja loodetavasti saavad ka lugejad inspiratsiooni.

#supermina

Keda minu kaalulangetamine, totaalne muutumine ja 10 soovi täideviimine huvitab, siis ma otsustasin hakata sotsiaalmeedias märgistama oma lugu hastagiga “supermina”. Ehk siis otsi FBs ja Instas märksõna #supermina. Minu totaalne muutumine – kõik saab ausalt ilustamata kajastatud.

Reaalsus ja karm tõde

Tegelikult on pisut hirmutav oma kaalunumbrit avalikult välja öelda. Seeläbi muutub see jubesuur kolmekohaline number reaalsuseks. Seni kuni seda tean vaid mina, siis on üsna kerge endale tekitada mingeid ulmelisi pettekujutelmi. Mustvalgelt välja öeldes muutub aga karmiks reaalsuseks. Häbi on ju ka tegelikult! Mis kuradi moodi on õnnestunud üldse sellise numbrini jõuda?! Kes vanemaid postitusi lugenud, see teab ilmselt üsna hästi.

Ilmselt juba märkasite postituse pilti, mis ütleb üsna näkku, et praegune kaalunumber on 107!!!!!! 107!!! Kas kujutate ette? Mul endal on ajus seda pisut raske ette kujutada, samas vaadates peeglisse on asi üsna selge. Peeglist igatahes midagi meeldivat vastu ei vaata, ei tahaks tunnistada, et see olen mina. Aga ometigi olen.

Tahaksin pigistada silmad lihtsalt kinni ja kujutada ette, et see kõik on unenägu. Et ärkan üles ja olen ikka normaalmõõtudes, nagu vanasti. Noh, samahästi võin loota ka suurt lotovõitu. Kuna lotovõit sinisest taevast tundub üsna ebareaalne, siis tuleb ise midagi ette võtta ja tegutseda.

Ma olen mõnda aega juba (ausalt öeldes väga pikalt) üritanud ennast uuesti õigesse meeleseisundisse viia. Usun, et see on õnnestunud ja saan hakkama.

Äärmus ja järjepidevus

Minu puhul on 2 olulist märksõna: 1) äärmus 2) järjepidevus. Sõnal “äärmus” on minu puhul pigem ehk isegi negatiivne tähendus – nimelt ei oska ma teha mitte midagi normaalselt ja keskpäraselt. Kas teen täiega või ei tee üldse. Ilmselt oma loomuomadusi ei ole võimalik 100% muuta. Kindlasti ma hakkan kalduma äärmustesse, ma juba tean ette. Seega olgu sellega nagu on, elan üle.

Teine lugu on järjepidevusega. Ma kipun tegema asju hooti – panen täiega ja siis loivan samamoodi täiega. Et minu plaanid oleksid jätkusuutlikud, siis pean kuidagi suutma teha õigeid valikuid pikaajaliselt. Mitte üks nädal olema ülitubli ja siis teine nädal suhtumisega läksid pulgad, mingu siis trumm ka. Kurat, ei! Edaspidi trumm jääb, isegi kui pulgad katki lähevad.

Milline on minu unistuste kaal?

mul on alati tiksunud ajus, et esimene number peab kindlasti olema 5, ehk siis kaal alla 60 kg. Eks ta ole ju olnud ka, kui olin tervislikum – sõin korralikult ja käisin väga tihedalt trennis. Seega on minu eesmärk jõuda samasse kaalukategooriasse tagasi. Enda jaoks panin paika hetkel unistusteks, mida hakata püüdma, 58 kg. See on selline number, mille juures ma tunnen ennast mugavalt. Ma unistan sellest kergusest ja mõnusast olemisest, mis tol ajal oli. Muide, olen 170cm pikk.

Meenutuseks siia veelkord ka visuaalselt praegune nukker seis ja kuhu üritan pürgida.

 

Luban, et hoian teid iganädalaselt oma edusammudega kursis. Lööge julgelt kaasa ja andke teada, kuidas teil läheb. Ja muidugi hoidke mulle pöialt!

 

 

 

 

 

 

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.