Alustasin oma totaalset muutumist umbes nädalajagu aega tagasi posituses “Totaalne muutumine: start“. Seega on aeg teha väike vahekokkuvõte iseenda jaoks ja mõtiskleda pisut mis on muutnud. Ma ei hakka kõiki fookusteemasid üle eraldi käima, vaid toon välja need, kus on kõige suuremad muudatused toimunud.

Harmoonia ja eneseareng

Viimase nädala jooksul (nii nagu ikka viimastel kuudel) olen pea igapäevaselt enda jaoks midagi juurde õppinud või avastanud. Olen ammutanud inspiratsiooni artiklitest, YouTube videodest, ägedate inimestega aruteludest.

Naiselik ilu

Viimase nädala on olnud muutusi välimuses ja lausa päris mitu. Ja need kõik ei ole nn “naturaalsed”.

Esiteks värvisin juuksed tagasi ligilähedaseks oma loomulikule toonile ehk tumedaks. Pisut üle aasta olen olnud blond erinevates variatsioonides. Nüüd aga tekkis tunne, et tahaksin olla jälle mina ise.

Kulmud – kuna ma ei viitsi igal hommikul kulme pintseldada, et need oleksid kenad, siis otsustustasin henna-kulmude kasuks. No nii mugav lihtsalt, ei mingit mässamist enam.

Ripsmed – jah, lasin paigaldada ripsmepikendused. Tegelikult on isegi mul raske neid pikendusteks nimetada, sest näevad välja väga loomulikud ja justkui enda omad. Praktiliselt ei mingit pikendavat efekti ega ebaloomulikust. Lihtsalt ma ei viitsi ega taha eriti just suvel mässata ripsmetušiga, õhtul jälle eemaldada, käia tumedate silmaalustega.

Need muudatused on ennast nädalaga tohutult õigustanud. Ei mingit mökerdamist hommikul, et tööl presenteeritav välja näha. Kui ei ole just pidulik sündmus, siis ma ei kasuta isegi jumestuskreemi enam. Tänu püütud päiksekiirtele on ka nahk sile ja jumekas. Hommikul lihtsalt kerge kiht näoõli ja voila. Õhtul lihtne näopesu ja ei ole vaja nühkida kihti meiki maha.

 

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.