Eelmises sissekandes kirjutasin pikemalt veest. Tegelikult oleksin pidanud alustama just õhust, sest see on eluks kõige vajalikum element. Postituse kirjutamise hetkel oli side veega kuidagi võimsam ja seepärast otsustasin pisut teisipidi alustada. Hetkel tundub, et tegin täitsa õigesti – sel nädalavahetusel olen hästi palju energiat saanud just õhust.

Õhk on ainus ja kõige tähtsam element ilma milleta ei suuda me eksisteerida. Proovi kasvõi 5 minutit hinge kinni hoida. See on raske, onju!? Seetõttu on puhas, värske ja liikuv õhk tähtsaim, millele rõhku panna.Pane tähele, et justnimelt liikuv õhk on oluline. Seisev õhk on sisuliselt surnud ja nii nagu vesi vajab ka õhk liikumist, et laadida ennast energiaga.

Mina üritan võimalikult palju värskes õhus viibida, eriti armastan just mere ääres jalutamist, istumist, lihtsalt olemist. Nendel hetkedel, kui see võimalik ei ole, üritan hoida ruumis kus olen, akent lahti. Tööl ei ole see kahjuks alati võimalik ja osa ajast töötab konditsioneer, hiljemalt paari tunni pärast tunnen kuidas olen loid, väsinud ja uimane. Hiljemalt kell 2-3 päeval hakkan haigutama, mõte kiilub täiesti kinni ja olen napilt-napilt laua alla kukkumas. Konditsioneer ja muud õhujahutajad ja -puhastajad ei ole värske liikuv õhk! Seepärast on kõige parem valik lihtsalt akent lahti hoida.

Paar nippi, mida mina järgin:

Muide mürgine siseõhk on uuringute kohaselt 5. kohal haigustekitajate seas üle maailma. Saastunud õhk mõjutab meie organismi:

Tundub loogiline, sest 90% ajast me veedame siseruumides. Üritame selle aja muuta võimalikult tervislikuks!

Väike meenutus laupäevasest aja mahavõtmisest mere ääres.

 

 

 

 

 

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.