Avatasin ühtäkki, et ma ei ole tükk aega smuutisid joonud, kuigi need on minu suured lemmikud. Üle-eelmisel suvel sisuliselt elasingi kuu aega ainult värskel ja smuutidel. Otsustasin, et teen siis suure hurraaga kohe palju ja erinevaid. Samas kuna ma spetsiaalselt puuvilju varunud ei olnud, siis kemüüsetasin smuutid kokku asjadest, mis mul kohe kodus olemas olid. Seega smuutid tulid üsna lihtsad ja kiirelt valmivad, kuid tervislikud ja igati kasulikud

Nr 1 – Roheline tervisesmuuti

Esimene hommikune smuuti tuli mõnusa kõrmpsu maitsega. Mulle tohutult meeldib kasutada smuutides selleri-kurgi kombot. Paljud minu sõbrad muidugi ütlevad selleri peale “fui-fui-fui” ja “tappes ka mitte”. Mina igatahes fännan täiega. Smuuti sai allolev.

Koostisained: 

Nr 2 – kuldne päike

Teiseks smuutiks tahtsin midagi pisut magusamat ja troopilist, samas aga värsket. Kuna leidsin kapist veriapelsini ja melonit, siis oli asi otsustatud. Väga vähe koostisaineid aga maitse võrratu.

Koostisained:Nr 3 – mahe samet

Smuuti, mida võin juua igast asendist on ääretult lihtne ja kiiresti valmiv. Magusaisu saab aga kiiresti rahuldatud. Pole vaja muud kui banaani ja metsast oma kätega nopitud mustikaid … tulemus on jummmmmmmi.

Koostisained:
Millised on teie lemmiksmuutid?

 

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.