Eelmise kuu eesmärkide lühikene kokkuvõte. Jaanuariks seadsin omale taas kolm eesmärki.

1. Planeerimine, tegevuste prioritiseermine ja eesmärgistamine [wc_fa icon=”check-square-o” margin_left=”” margin_right=”” class=””] – algus sai minu enda hinnangul üsna hea. Kasutan kahte märkmikku – üks isiklike ja oma firma tegevuste planeerimiseks, teine põhitöökoha ülesannete haldamiseks. Märgin kõik vajalikud tegevused ja isiklikud iganädalased  eesmärgid märkmikusse üles. Proovin järjest paremini ja paremini organiseerituks muutuda.
2. Hoian elamise rohkem korras [wc_fa icon=”check-square-o” margin_left=”” margin_right=”” class=””] – kindlasti olin tublim kui varem. Küll aga on arenguruumi veel kõvasti – mingil kummalisel põhjusel lähevad toad täiesti ise sassi. Püüan aga igapäevaselt seda ennetada nii palju kui parajasti aega on.
3. Võtan karmilt ette tervise- ja kaaluteemad [wc_fa icon=”check-square-o” margin_left=”” margin_right=”” class=””] – teemad võetud ette ning tegelen aktiivselt, et kõik liiguks positiivses suunas.

 

Veebruari eesmärgid

1. Alustada taas trenniskäimisega

Olen nüüd juba mõnda aega võtnud hoogu, et minna taas trenni. Nimelt on minu suur lemmik olnud elu aeg jõusaal (loe: välja arvatud viimased paar aastat). Praegu kaalun 24/7 Fitness klubi, põhiliseks põhjuseks, et see on lahti 24 tundi, kuuhind on väga odav ja asub kodule lähedal. Isegi kui masinad ei ole kõige uuemad, siis tänu sellele, et olin varasemalt väga suur jõusaalihunt, oskan kõiki võimalusi hästi ära kasutada. Suure tõenäosusega võtame koos Janariga jalad kõhu alt välja. Seega on raske leida kõrvaleviilimiseks põhjust.

 

2. Tegelen kodusisustusega, et pakkuda meeltele naudingut

Viimasel ajal olen kodus pannud rohkem rõhku pisikestele sisustusdetailidele – aroomiküünlad, päevatekid, voodipesu, lilled, toa ja voodipesu lõhnastamine eeterlike lõhnaspreidega. Sellised väiksed detailid tekitavad mõnusa hubase ja rahuloleva tunde. Tunnen, et meel puhkab kodus palju paremini.

 

3. Igapäevane nahahooldus

Peagi 40seks saades olen hakanud pöörama suurt rõhku nahahooldusele, eriti näonaha niisutamisele. Varem oli kuidagi üsna ükskõik, võisin minna meigiga magama, nägu ei niisutanud igapäevaselt, ei mõelnud kuidas kortse vältida. Nüüd aga on muutunud see lausa elutähtsaks. Igal hommikul ja õhtul järjekindlalt teen mitmesammulise hoolitsusprotseduuri, lisaks iganädalaselt toitvamaid maske. Nahk on tänu sellele muutunud märgatavalt siledamaks. Kirjutan lähiajal ka postituse mida ja kuidas täpselt teen.

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.