Üles

Uued lemmikud iHerbist

Nii nagu juba pealkirjast võite arvata, siis tellisin taas iHerbist valiku tooteid. Eelmise iHerbi tellimuse D-vitamiini ports hakkas otsa saama ning väiksele jõmmile oli vaja vitamiine soetada. Ma olin lapsele vitamiinide otsimisega täitsa hädas – esiteks ei viitsi ma mööda apteeke või looduspoode üleliia ringi sobrada ja teiseks tunduvad hinnad Eestis täiesti müstilised. Seega oli otsus lihtne tulema.

 

Tellimuse kõige suuremad lemmikud

Minu kaks kõige suuremat lemmikut, mida peale mõneajast  kasutamist, ma lihtsalt kiidan taevani. Lausa ei jõua piisavalt ära kiita.

 • Monoi Tiare Tahiti, Coconut Oil, Tiare (Gardenia), 4 fl oz (120 ml) Hind: 7.43 €
  Täiesti looduslik parfüümiga kehaõli. Sisaldab kookosõli, gardeenia lille, parfüümi, E-vitamiini. Jaa, päriselt on õli sees lilleõis – püüdsin seda ka pildile jäädvustada.
  Kuna mul on kuiv nahk, siis see õli teeb lihtsalt imesid ja loomulikult see lõhn … lihtsalt imeline. Lõhn toob mulle silme ette Hawaii, surfi- ja hipielu mererannas, kuigi ma ei ole seal kunagi käinud. Kujutan aga ette, et just nii võiks seal lõhnata.
  Samas sarjas on ka teisi kehaõlisid ja plaanin lähiajal ka need ära proovida.

  • Näonahka kaitsev õli C-vitamiiniga Avalon Organics, Intense Defense, With Vitamin C, Antioxidant Oil, 1 fl oz (30 ml) Hind:12.02 €
   Minu jaoks järjekordne imetoode. Õli on “sodi”-vaba, sisaldab palju häid aineid – aprikoosi-, vaarika- ja argaanõli, vitamiine, rasvhappeid, mis toidavad ja samas kaitsevad nahka väliste tegurite eest. Sisuliselt piisab hommikul ja õhtul paarist tilgast õlist, et nägu pehmeks muuta. Näonahk ei ole mul ammu olnud nii heas korras, ilmselt õli ja päikse koosmõju. Kujutage ette, ma isegi ei kasuta jumestuskreemi mujal kui pisut silmade ümber .. ja noh kuiva naha ning 39 aasta juures on see vähemalt minu jaoks ime.
   Lõhn on samuti väga meeldiv. Ka selles sarjas on veel tooteid, mida tahan lähiajal proovida – näokreem, meigieemaldaja.

 

Teised väärt tooted

 

Kui soovid iHerbist ka ise tellida, siis siin on sulle 5% sooduskood AAX0046

Kommentaarid puuduvad

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.