Üles

Taavi Rõivas ja tänane Eestit valdav uudis nr 1?!

Tavaliselt olen ma poliitika, poliitikute ja veelgi enam meedia osas täiesti vait. See trall mis toimub meedias täna ümber Taavi Rõivase ajab isegi minusugusel tolerandil maksa üle kopsude. Kas tõesti on selline sündmus kogu Eesti uudis nr 1? Päriselt? Jaa, olenemata kas Taavi oli milleski otseselt osaline või mitte, selline käitumine ei ole ok ega sünnis, veelgi enam avaliku elu tegelase poolt. Veel vähem saan ma aru naisest, kes ei oska öelda EI. Saan aru kui tegemist oleks alaealisega või inimesega, kes ei suuda adekvaatselt end kaitsta. Nüüd takkajärgi pasundada ja oma lollust konstanteerida? Ja kas me teame, mis toimus päriselt?

Aga … kas ei ole meil riigis palju olulisemaid probleeme? Korruptsioon, maksupoliitika, ettevõtjate koinimine, hoolimatus, vaesuses elavad lapsed, narkomaania jne.
Nüüd on kõik kanged targutama ja sopaga loopima, kõik on ise muidugi imeinimesed ja ei ole MITTE KUNAGI eksinud ega valesti käitunud? Eriti “äge” lugeda kuidas enda tuttavad poliitikud FBs viskavad hagu muudkui alla. Millal lõppeb meil teiste arvelt oma saba tõstmine? Teiste materdamise najal enda paremaks tegemine ja ülistamine on ausalt ka nõme. Tehke parem tegusid, mis näitavad teid paremast küljest. Tegusid, mis päriselt loevad.

Üllatus, üllatus ka poliitikud on inimesed ja nad annavad järgi inimlikele ahvatlustele. Mõni rohkem ja mõni vähem. Palun aga tõstatame neid teemasid, mis on globaalselt ka probleemid, mitte mingi väike tants ja musitamine.

Ausalt on natukene häbi on praegu olla eestlane. Ja ei, ma ei valinud Reformi.

 

Olge ikka zenid ja mõnusad 🙂

 

Kommentaarid:

  • Anna
    13. okt. 2017 at 12:06

    Kõige muuga täitsa nõus, aga ohvri süüdistamine… Oh ei. Kui ikka mees peale surub, siis võib ta ju EI öelda, aga sellest ei pruugi piisata. Palun, palun ära süüdista ohvrit!

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.