Üles

Minu uued Cinq Mondes tooted ja kas saatus on mängus?

Ma olen varasemalt päris mitmes postituses maininud, et Cinq Mondes on minu väga suur lemmik kehahooldustoodete bränd. Saad täpsemalt lugeda postitustest:
Cinq Mondes kehahooldustooted, Naudinguterohke Hedon Spa ja Kehale pehme pai.

Alguse sai käesolev lugu sellest, et ostsin omale 12.detsembril Global Beauty e-poest uue dushi- ja vanniõli Phyto- Aromatic Shower and Bath Oil Atlas. Tahtsin tegelikult veel paari toodet soetada, mille ost aga jääb lähikuudesse. Seda puhtalt finantsilistel põhjustel peale jõule, uut aastat ja hulka sünnipäevasid detsembris ja jaanuari alguses.

Ei mäletagi täpselt kas oli see järgmine hommik peale tellimuse tegemist kui hommikul tööle sõites kuulsin raadiost MyHitsi (nagu ikka hommikuti tööle sõites), kus hõigati maha Facebooki auhinnamäng. Mängu raames võis võita komplekti Global Beauty esindatavate toodetega. Ma ei tea mis tol hetkel juhtus, aga ma teadsin, et osalen ja võidan. Selline kummaline kindlustunne ja teadmine tekkis. Ma ei usu saatusesse, kuid selline kokkusattumus on pisut ärevust isegi tekitav.

Igatahes tööle jõudes esimese asjana panin end loosi kirja ja kujutage ette …. ma võitsin Cinq Mondes kingipakikese. Lihtsalt uskumatu! Teisalt tekkis selline maagiline tunne ja usk oma sisetunde osas – see teadmine ja kindlus oli kuidagi nii reaalne, teadvuse laine käis üle keha. Sest tegelikult võimalus võita on tavaliselt kaduvväike. Tahaks sellist kõikehõlmavat teadmist veel kogeda. Kas keegi on midagi sarnast kunagi kogenud? Võib see olla lihtsalt juhuslik kokkusattumus?

Millised tooted ma võitsin?

  1. Tropical Nuts Melting Body Balm
  2. Papaya Purée
  3. Phyto-Aromatic Shower and Bath Oil Atlas, Morocco
  4. Phyto-Aromatic Candle Morocco
  5. Savon Soap Siam

Tropical Nuts Melting Body Balm – minu kuiva naha jaoks meeldivalt õline. Ma ütleks, et pigem ongi tegu tahke õliga kui balmiga. Lõhn on  üsna tugev, samas minu jaoks on üsna paeluv. Toidab nahka küll väga hästi ja tõhusalt.

Papaya Puree  koorija – mõnus kasutada, esialgu annavad terakesed mõnusalt kooriva tunde, kuid nahale hõõrumise ajal muutus toode vahuliseks. See  puhastas hästi, pehmendas ja tegi naha säravamaks ning klaarimaks. Lõhn on üsna intensiivne sisaldades seedripuu ja guajakipuu eetrlike õlisid.

Phyto-Aromatic Shower and Bath Oil Atlas, Morocco – dushiõlid mulle väga meeldivad, suuresti on põhjus jällegi minu väga kuivas nahas. Seega igasugused õlisemad variandid        sobivad mulle kui valatud. Lõhn on üsna tugev  apelsin-mandariin.

Phyto-Aromatic Candle – ei ole jõudnud veel proovida, lõhn aga on isegi karbis ülitugev, sisaldab eeterlikke õlisid.

Soap Siam – samuti ei ole jõudnud veel proovida, lõhn taaskord üsna intensiivne, aga meeldiv.

Millised tooted plaanin soetada järgmiseks?

Tahaks muidugi kõiki tooteid proovida ja kasutada, aga ilmselgelt on see liiga suur unistus. Järgmised tooted, mida kindlasti tahan proovida ja omale soetan on:

 

 

Kommentaarid puuduvad

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.