Ma olen võtnud kaua hoogu, et alustada enda isikliku blogiga. Õigemini ma olen teinud seda vahelduva eduga pisikeses portaalis Loveit.ee just täpselt nii nagu on olnud aega, tahtmist, motivatsiooni. LoveIt on aga pigem anonüümne, üldiselt aksepteeritav ning mitte päris see, kes ma tegelikult oma sismas olen. Seega valitseb sees rahutus ja tahe rääkida elust ja asjadest enda nime all. Jagada oma PÄRIS mõtteid ja tundeid.

Kellele ma seda kõike siin kirjutama hakkan? Eelkõige iseendale. Tore muidugi, kui ka mõni teine leiab siit põnevat lugemist ja eelkõige inspiratsiooni. Ma olen võtnud pikalt aega oma elule mõtlemiseks ja süvenemiseks. Eelkõige on sellele tõuke andnud viimase paari aasta vältel toimunud läbipõlemine. Selle tulemusena on nii füüsiline kui vaimne tervis, kehakaal, rahulolu eluga nagu suur kivikamakas kiirelt mäest alla veerenud. Alates mustadest mõtetest “ma-ei-oska-mitte-midagi”, hirmudest, paanikatest, 50kg kaalu maast üles korjamisest kuni antidepressantideni. Ma usun, et nii mõnigi teab seda tunnet. Tihti tekitab seda ühiskonna surve olla edukas, finantsilised asepektid, teiste arvamus.

Ma usun oma sisimas, et see tuleneb argusest teha ainult seda, mida südames päriselt soovin. Minu puhul argusest teha seda tööd, mis mul südame põksuma paneks. See ei lase tunda vabadust, iseeneseks olemise kergust. Raskustunne tekib minu puhul kui pean olema raamides, järgima kellegi teise heakskiidetud norme ja tavasid. Mina olen aga tohutult isepäine, tahan teha asju omamoodi täpselt nii nagu õigeks pean, teha südamega.

Tunnen, et praegu on viimane aeg hakata tagasi keerama või vähemalt ravima kahjusid, mida olen endaga teinud viimaste aastatega. Ma tahan, et oleksin oma elu iga detaili üle siiralt õnnelik. Alustades endast – nii sisemisest kui välimisest. Ma tahan olla terve hingelt ja kehalt. Alustada baasvundamendi ülesehitamist, et saaksin teha mind õnnelikuks tegevaid valikuid. Õppida uuesti ennast armastama. Jah, ma tahan jälle välja näha ilus, sale ja kena aga seda läbi tervise ning õigete valikute, mis aitavad mu keha muuta vastupidavaks, terveks ja säravaks.

Oma elu ei saa muuta kui ei analüüsi põhjuseid, tegusid ja tagajärgi. Kõige paremini aitab neid lahata kirjutamine. Kirjutamine asjadest mis on rasked, nendest mis on ilusad, jagada positiivseid mõtteid. Sõna otseses mõttes rebida oma elu ribadeks ja avali. Seega see blogi saab olema minu muutumise teekond päris Minaks. Kutsun Sind sellele teekonnale kaasa.

Päris minu puhul on palju teemasid, mis mind liigutavad igaäevaselt.  Mulle meeldivad loomulikult kõik naistele omane – pere, muusika, tants, autod (mitte vast kõikide naiste lemmikteema :)) meik, stiil, sisustus, .

 

Ma usun, et kõigil nendel teemadel saame edaspidi tunde ja tunde koos veeta.

 

 

armastusega

2 vastust

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.