Ma ei ole ammu kirjutanud ilu teemadel, viimase 1,5 jooksul on aga kogunenud hulk teadmist Korea nahahoolduse kohta, mida tahan jagada. Teadmine on kogunenud minu enda kogemuste ja katsetamiste läbi.

Umbes poolteist aastat tagasi hakkasin katsetama pereliikme soovitusel Korea nahahooldust. Alguses ühe toote kaupa ja mingi hetk oligi kogu minu puhastusvahendite, seerumite, toonerite, kreemide, maskide arsenal täielikult Koreast. Täpsemini Lõuna-Koreast. Samuti kasutan üsna palju sealt pärit meigitooteid – eelkõige jumestuskreeme ja huule tint‘e.

Viimasel ajal on küll lisandunud vahele ka mõni näohoolduse kultustoode, mis ei ole Korea päritolu, kuid mis on teinud nahaga sisuliselt päevadega imesid. Ehket kõik tuleb läbi ise järgi proovimise ja enda naha tundma õppimise.

Seetõttu on minu igapäevane (hommikul ja õhtul) näohooldusrutiin Koreale kohaselt väga paljudest sammudest koosnev. Alustades mitmesammulisest puhastusest, vahele mitmeid samme, lõpetades sleeping maskidega.

Kuna tooteid, mida olen katsetanud ja mida kasutan hetkel on üsna palju, siis kirjutan nende kohta pikema posituste sarja – ühe postitustena tuleks see miljon rida pikk. Kõige loogilisem tundub alustada toodete tutvustamist ja nende hindamist nahahoolduse protsessi järjekorras – alustades puhastavatest toodestest, lõpetades kreemide ja maskidega, hulka ka pisut meigitooteid.

Miks ma kasutan Korea näohooldustooteid?

Korealased on oma välimuse üle sõna otseses mõttes obsessed. Nad peavad olema alati perfektsed: nahk, juuksed, riietus, toitumine, viisakus jne. Ühiskonna normid on väga väga kõrged, meile siin ilmselt tunduvad lausa mõistmatud.

Korea nahahooldus keskendubki eelkõige naha perfektsele! tervisele ja vastavalt nahatüübile, loomulikkusele, probleemide ennetamisele ja niisutamisele, niisutamisele, niisutamisele. Kõige aluseks on õiged tooted ja õiges järjekorras. Paljud nahahooldus- ning meigitrendid ongi saanud alguse just Lõuna-Koreast.

Väga positiivne on, et nahahooldustooted on Koreas soodsad ja efektiivsed. Jah tõesti, see kombo saab koos esineda. Pärleid võib leide väga väikse raha eest.

Korea kosmeetikas kasutatakse palju õrnu taimseid ja looduslikku päritolu baasaineid, kuna korealaste nahk kipub olema pigem tundlik. Koostisained on enamasti väga kvaliteetsed ning firmad kulutavad palju aega (ka raha) uuringuteks ja perfektsete toodete loomiseks.

Ja muidugi pakendid! Nummumeeter absoluutselt laes!

Ja uskuge mind, samme saavutamaks ilus nahk, on palju. Paljudele tundub üle mõistuse iga päev kaks korda teha läbi kuni 10 sammuline protsess. Loomulikult mitte iga kord ei veni hoolitsus 10 sammuliseks, oleb kas on hommik või õhtu, millist tulemust soovid, mida nahk parajasti vajab jne. Minu jaoks on aga lõpptulemus seda väärt kuna mul on ülikuiv nahk ja olen saanud tõesti palju abi.

Kust ma ostan oma tooted?

Enamasti YesStyle’st, kuna seal on väga hea valik, soodsad hinnad ning üle 30 euri saad Eestisse tellida ilma postikuluta. Oma esimese ostu saad 5% soodsamalt kasutades koodi K3BYKV ning lisaks igalt järgnevalt ostult saad 2% soodustust.

Mõne konkreetse toote olen tellinud iHerbist, just selliseid, mille hind on seal soodsam. Koodiga AAX0046 saad koheselt 5% soodustust.

Kui on olnud väga kiire, siis üksikuid tellimusi teinud ka Eesti veebipoodidest, kuid pigem väga harva.


Pildil ainult väike kogus kollektsioonist:

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.