Vahelduseks pisut ilujuttu ka teiste teemade sekka. Tänane mõtisklus on seotud viimase teemaga “Minu 10 elumuutvat soovi. Minu totaalne muutmine!?” ja täpsemalt sooviga number 7  – soovin hoolitseda välimuse eest.

Nimelt kuna mul on ekstra-kuiv nahk (loe ka postitust “Kehale pehme pai“), siis olen alati ülepeakaela hädas, et leida sellised nahahooldustooteid, mis päriselt ka nahka niisutavad. Seda eriti just talvel, mil mu näonahk on kuivemast kuivem ja vajab ekstra hoolitsust. Kui aus olla, siis ma siiani ei olnudki leidnud midagi sellist, mis tunduks just see õige. Kuidagi eksprompt juhtus, et läksin kaubamajja tütrele Kiehl’s kreemi ostma. Kuna tal on vastupidine probleem – nahk on väga rasune, siis oli ta leidnud enda meelest maailma-kõige-õigema-ja-parema-kreemi-mida-väga-hädasti-vaja. Kui aus olla, siis mul tekkis suur lootus kreemi suhtes juba poes käele proovides. Tundus mõnus ja rasvane. Teiseks meeldis mulle, et kreemil puudus ülepingutatult keemia lõhn. Pigem lõhnab ebatüüpiliselt taimede ja loodusliku kraami järele. Samas see lõhn on täitsa meeldivi. Otsustasin, et Kiehl’s Ultra Facial Deep Moisture Balm on just täpselt see, mida mul vaja.

Kuna ma olen Kiehl’s toodete kohta palju kiidusõnu kuulnud, siis läks loosi kohe kaks kreemi – üks mulle ja teine tütrele. Kaks kreemi kokku oli hind muidugi üsna krõbe, mõlema topsi eest loovutasin umbes 25.99 EURi ehk siis pea 52 EURi mõlema eest kokku. Mõtlesin aga endamisi, no kui on abiks, siis on väärt seda raha.

Määrisin õhtul enne magamaminekut näo suure lootuse ja õhinaga sisse. Hommikul ärgates … ime, täielik ime. Mu nägu ei olnud juba pikka aega olnud nii siidine ja sile. Tõesti uskumatu. Umbes 2 nädalat 2xpäevas kreemitamist on andnud väga häid tulemusi, nahk oleks nagu teise inimese oma – pehme, sile, toidetud.

Julgen kõigile, kes on hädas kuiva näonahaga, kindlalt soovitada!

 

Kiehl’s chemists combined the efficacy of Edelweiss Flower Extract with the Ultra Facial Collection’s iconic ingredientsAntarcticine and Squalane to help store and retain skin’s moisture. This unique balm-textured formula is very successful at providing 24-hour daily hydration to dry and very dry skin immediately after application.

In addition to Edelweiss Flower Extract, Kiehl’s Ultra Facial Deep Moisture Balm also contains a blend of ingredients that bind water, help replenish skin barrier’s lipids and improve skin’s mechanical properties to leave dry and very dry skin looking softer, smoother, hydrated and healthy. Other key ingredients include: Antarcticine (glycoprotein protects skin and stimulated collagen and elastin), Squalane (a lipid derived from olives that is very similar to the natural lipids in our skin. It has emollient properties that help seal the skin to lock in moisture and increase hydration levels), and Glycerin (a humectant that provides lasting hydration and dryness reduction).

 

 

 

 

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.