Otsustasin hakata praktiseerima igakuiste eesmärkide püstitamist.Olgugi, et detsember on juba sama hästi kui läbi, siis väikseid eesmärke seada ja neid täita veel jõuan.

 1. Tegelen igapäevaselt tegevustega, mis aitavad mul elu lihtsustada

Kirjutasin nendest pikemalt postituses “20 mõtet kuidas elada lihtsamalt ja mida neist püüan järgida”. Igapäevaselt meenutan neid nippe ja praktiseerin. Praktika teeb meistriks. Ma annan endale aru, et kõiki asju ei jõua ma korraga kasutusele võtta, seega samm-sammult harjutan endale neid sisse.

 

2. Ärkan hommikul varem

Kuna ma olen meister äratuse snoozija, siis püüan seda teha detsembris vähem. Eesmärgiks on võimalikult vara ärgata, et päevategemistesse mõnusalt sisse elada ja anda endale hommikul pisut “minu” aega.

 

3. Blogiga tegelemine

Kuna uuendasin oma blogi, siis nüüd tahan ka aktiivselt siin toimetada. Eesmärk on ennast ja teisi inspireerida ning motiveerida. Aktiivselt toimetamine tähendab tihedamalt postitamist, funktsionaalsete võimaluste arendamist, erienvates sotsiaalmeediakanalites rohkem suhtlemist. Ideaalis on mul juba mitu teemat ette valmistatud, selle asemel, et viimasel hetkel kiirelt midagi üles visata. Ühe postituse kirjutamine võtab tegelikult päris palju aega. Eriti kui ei räägi oma igapäeva seiklustest, vaid sisulisemaid ja enesearenguga või tervisega seotud teemasid lahates. Tihtipeale tuleb siis teha lisaks isiklikule arvamuse avaldamisele päris palju taustauuringut, faktide kontrollimist (vana pea ei pruugi kõike täpselt mäletada), piltidega mässamist. Tegelikult on see mõnus tegevus, mis on mulle väga südamelähedane.

 

 

Foto: Unsplash / Joanna Kosinska

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.