Kui Sa loed seda postitust märkad kindlasti, et Superfit blogi muutunud. Uut on ja hakkab olema palju.

Esimene, mis jääb kindlasti kohe silma, on välimus ja funktsionaalsus. Tahtsin selles osas mõnusamat ja hubasemat lähenemist, rohkem rõhuda visuaalile ja kasutada paremaid võimalusi sisu presenteerimiseks ning lugejate inspireerimiseks. Olen sellega hetkel peaaegu rahul, pisut veel nokitsemist on. Suures osas aga olen praeguseks viinud oma nägemuse ellu. Eks blogi areneb ja kasvab iga päev nagu minagi.

Olulisim muudatus minu enda jaoks hakkab olema sisus. Ma tunnen juba mõnda aega, et teemad ja sisu ei anna edasi päris mind ja ei õhka teekonda inimeseni, kelleks tahan saada. Sisimas tunnen, et autentsustest, vahetutest mõtetest jääb vahel vajaka. Blogi peaks olema minu virtuaalne laiendus.

Siiani olen enda arvates liiga tumedates toonides kinni olnud. Kindlasti üleliia palju keskendunud toitumise ja kaalu teemadele, kuid see ei ole ju kogu mina. Kuigi mingi osa minust see siiski on ja seetõttu jääb ka tulevikus siia. Seetõttu kohati puudub ka motivatsioon kirjutada. Peas on tugevalt kujunenud pilt, tunne mida ja kuidas peaksin kirjutama. Samas kuna pisut jõuga sunnin seda pilti endale peale, siis nagu ei tule postitusi, millega ise mõnusalt rahul oleksin Noh, liiga kinni olen jooksnud.

 

Tulevikuplaanid

Seega hakkab teemadering laienema ja olema inspireerivam. Inspireeriv mulle ja lugejatele. Tahan rohkem keskenduda enesearengule, enesearmastusele ja – hoolitsemisele, mindfulnessile – eesti keeles ei ole head väljendit, vast kõige paremini kirjeldav on kohalolek, meelerahu, teadvustamine. Pöörata rõhku tervislikule toitumisele, erinevatele toitumisviisidele (toortoit, vegan) ja pakkuda tervislikke retsepte. Samuti ei jää välja liikumine, motivatsioon, suhted ja elustiil – ilu, stiil, kodu, puhkus, produktiivsus, minimalism. Kui vaatad lähemalt uuenenud blogi ülesehitust, siis just selliste teemade kaupa on sisu jaotatud. Need on teemad mida igapäevaselt enda jaoks avastan ja millega tegelen. Tahan seda osa endast rohkem ka teistega jagada.

Seega tahaks arutleda ja ise läbi proovida erinevaid viise, mis teevad mind rõõmsamaks ja õnnelikumaks. Asju, mis aitaksid oma elu rohkem väärtustada ja pakkuda sisemist rahu.

Loodan, et Sul on siin koos minuga mõnus ja inspireeriv!

 

 

2 vastust

    1. Puhast veepaastu jõudsin teha umbes 4 päeva, enne kui kopsupõletik päris maha murdis. Kopsupõletiku esimestel päevadel küll aga sõin peamiselt värsket ja puuvilju. Kokku langes kaalu 6kg paastuga ja kopsupõletiku kehva söömisega.

KOMMENTEERI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.