[vc_row][vc_column][vc_column_text]Tere, saame tuttavaks! Mina olen Reilika, 43 aastane kolme lapse ema ja armastava mehe abikaasa. Ma armastan Elu, selle kõiki aspekte. Mind paneb täistuuridel käima pere, muusika, metafüüsika, epigeneetika ja maailma ning inimese dekodeerimine. Igapäevaselt tegutsen IT ja e-turunduse vallas.

Viimastel aastatel on väga südamelähedaseks saanud tervis ja õnnelik elu läbi enesearengu, toitumise ja enda keha puhtana hoidmise. See teekond on olnud kohati väga konarlik, sest minu meel ja keha on visanud mu teele palju takistusi alates päris raskest paanika- ja ärevushäirest, “depressioonist” kuni füüsiliste haigusteni. Olen sellele kõigele aga ülimalt tänulik, sest see oli peamine põhjus miks hakkasin elu uutmoodi vaatama ja olen oma elu eest vastutuse võtnud.

Ma usun ja loodan, et saad minust rohkem teada ja õpid mind sügavuti tundma läbi minu postituste ja mõtete kaudu, mida jagan. Kui sa soovid minuga ühendust võtta, kirjuta julgelt hello@superfit.ee või võta ühendust selle vormi kaudu.

[/vc_column_text][vc_row_inner css=”.vc_custom_1512856945497{margin-top: 20px !important;}”][vc_column_inner][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]